Chanthal Dotty Pink crossbody novčanik na točkice
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Male točkice, velika radost. Crossbody novčanik će sakriti mobitel, kartice i sitnice, a zahvaljujući pametnoj unutarnjoj podjeli imat ćeš sve pregledno pri ruci.…
Više informacijaMale točkice, velika radost. Crossbody novčanik će sakriti mobitel, kartice i sitnice, a zahvaljujući pametnoj unutarnjoj podjeli imat ćeš sve pregledno pri ruci. Preklop i kružni zatvarač drže stvari na svom mjestu, a duga naramenica ostavlja ti ruke slobodne. Na koju zabavu će te ova ljepotica pratiti?
- Glavno zatvaranje na magnet
- Odvojen džep na patent
- Džep s pregradama za kartice
- Podesiva crossbody naramenica
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 100 x 35 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 250 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Ružičasta |
| Broj kartica | 0-6 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 70 - 126 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
DOTS
Daj boju sivilu! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.