Gioia Small Beige glatki urbani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Kada želiš ruksak, ali ne želiš vući pola kućanstva. A budući da znamo da ponekad stvarno treba malo, smanjili smo omiljeni ruksak Gioia. Zadržali smo njegov čisti…
Više informacijaKada želiš ruksak, ali ne želiš vući pola kućanstva. A budući da znamo da ponekad stvarno treba malo, smanjili smo omiljeni ruksak Gioia. Zadržali smo njegov čisti oblik, istu udobnost na leđima i promišljenu unutrašnjost. Idealan kada želiš imati uz sebe ono važno, a ostatak dana pustiti da teče.
- Glavno zatvaranje na magnet i zatezne vrpce
- Unutarnji džep na patent i pregrada bez zatvaranja
- Jedan unutarnji džep na gumu
- Jedan vanjski džep na patent na stražnjoj strani ruksaka
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 310 x 320 x 125 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 540 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Boja | Bež |
| Volumen | 10 |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 47 - 87 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUKSACI
Ruksak ne mora biti ogromna torba u koju se spakiraš za višetjedni roadtrip preko kontinenta. Naprotiv, može biti i mali elegantan komad koji će ukrasiti tvoj outfit do nebeskih visina i primiti tvoja najnužnija blaga koja trebaš imati uz sebe. Prednost je što ćeš stalno imati slobodne ruke, pa možeš piti kavu, pregledavati društvene mreže na mobitelu ili mahati svim prolaznicima.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.