Elluin Black elegantna crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Samo danas tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Elluin je elegantna crossbody torbica koja proširuje kolekciju Shape of Diamond. Njezin sofisticirani dizajn nudi ti još više prostora. Oba džepa prekrivena su vlastitim…
Više informacijaElluin je elegantna crossbody torbica koja proširuje kolekciju Shape of Diamond. Njezin sofisticirani dizajn nudi ti još više prostora. Oba džepa prekrivena su vlastitim preklopom na magnet, što ti omogućuje lak pristup tvojim nužnim stvarima. Elluin je Vuška koja kombinira stil, eleganciju i praktičnost, kamo god krenula.
-
Torbica ukrašena slijepim tiskom
-
Dva džepa prekrivena vlastitim preklopom na magnet
-
Unutarnji džep na patent za sitnice
-
Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 220 x 70 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 440 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Geometrijski |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 105 - 120 cm |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budite moderni i jedinstveni uz Shape of Diamond!
Trenutno gledate dragulje i dijamante iz našeg portfelja. Uspješne Cary i Carrie postale su ikone koje su nas inspirirale da dizajniramo druge luksuzne Vuch komade. Cijela kolekcija Shape of Diamond ukrašena je elegantnom igrom sa slijepim tiskom i neobičnim metalic detaljima. Dakle, koji će vam ruksak, torbica ili novčanik osvojiti srce i neće ga pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.