Zita Beige prošivena crossbody torbica s lančićem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Mogli smo napraviti jednostavnu torbicu koja se neće ničim isticati. Ali mi u Vuch volimo ići protiv struje, pa smo torbicu Zita učinili valovitom i dodali srebrne…
Više informacijaMogli smo napraviti jednostavnu torbicu koja se neće ničim isticati. Ali mi u Vuch volimo ići protiv struje, pa smo torbicu Zita učinili valovitom i dodali srebrne detalje i izražajan lančić na crossbody remen. Koristit ćeš je u gradu ili na zabavi.
- Elegantno izvedba sa srebrnim Vuch logom
- Unutarnji džepić za sitnice na patent
- 2 unutarnja odjeljka bez zatvaranja
- Crossbody remen s ukrasnim srebrnim lančićem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 225 x 200 x 105 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 300 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Prošiven |
| Boja | Bež |
| Tip | Crossbody torba |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 132 - 145 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
CROSSBODY
Vječna klasika koju možeš nositi ljeti i zimi, na posao i u šetnju, uz tenisice i salonke. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno podnijeti. Zahvaljujući dugom remenu baciš je na rame i imaš sigurnost da ti neće kliziti s njega niti padati i tvoje ruke će biti slobodne za mobitel ili kavu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato kreni i pusti crossbody torbicu uz tijelo.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.