Safina Beige gradski eco ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ovaj eco ruksak nastao je iz našeg bestsellera uz veliku dozu održivosti. Vanjski i unutarnji džepovi na patent zatvaraču pobrinuti će se za preglednost, podesivi remeni…
Više informacijaOvaj eco ruksak nastao je iz našeg bestsellera uz veliku dozu održivosti. Vanjski i unutarnji džepovi na patent zatvaraču pobrinuti će se za preglednost, podesivi remeni za udobnost. Izrađen od izuzetno čvrstog materijala, izdržat će čak i najopterećeniji dan. Stilski, praktičan i blag prema planeti - što više želiš.
- Otporan i vodootporan eko materijal
- Glavno zatvaranje na patent
- Vanjski džepovi na patent
- Unutarnje pregradbe bez zatvaranja
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 320 x 90 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 380 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 9 |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 47 - 90 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100 % Reciklirani Oxford Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco ruksaci
Otkrij eco ruksake od Vucha, zahvaljujući kojima će tvoje sljedeće putovanje biti malo održivije, ali istovremeno i dalje dovoljno stilsko. Naše ruksake izrađujemo od održivih materijala poput recikliranog oxforda i recikliranog traka.
Kod ruksaka nam je cilj stvoriti savršen balans između originalnog izgleda, kvalitetne izrade i održivog materijala. Ukratko, eco u Vuch verziji nije nimalo dosadan. Odaberi svoj novi eco ruksak i kreni u susret novim doživljajima uz poštovanje prema prirodi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.