Noreen Beige torba za kupovinu za nošenje u ruci i na ramenu
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju?Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ponekad je dovoljno malo da nastane torba koju ćeš zavoljeti na prvoj kupovini. Ovo je ona. Lagana, bez podstave, bez nepotrebnih stvari, ali s promišljenim detaljima…
Više informacijaPonekad je dovoljno malo da nastane torba koju ćeš zavoljeti na prvoj kupovini. Ovo je ona. Lagana, bez podstave, bez nepotrebnih stvari, ali s promišljenim detaljima koje ćeš cijeniti već pri prvom posjetu trgovačkom centru. Unutar džepovi sa zipom za mobitel, ključeve ili novčanik.
Minimalistička, ali pametna. Jednostavno opuštena partnerica koja zna kako kupuješ.
- Glavno zatvaranje na zip
- Dva unutarnja prostorna džepa
- Lagan materijal
- Mogućnost nošenja u ruci i na ramenu
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 365 x 480 x 105 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 410 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 64 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Svojstva | Izdržljiv materijal |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
VELIKE TORBE
Nažalost nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju je stao i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbe i tu je i Vuch koji ima cijelu sekciju takvih, pa možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve potrebno i nepotrebno što trenutno trebaš imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.