Liva Dotty Beige lagana crossbody torbica na točkice
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Točkice kamo god pogledaš! Liva Dotty igra se s tvojim svakim korakom. Lagana crossbody torbica koja stane samo najnužnije, ali dodaje puno radosti. Široka naramenica,…
Više informacijaTočkice kamo god pogledaš! Liva Dotty igra se s tvojim svakim korakom. Lagana crossbody torbica koja stane samo najnužnije, ali dodaje puno radosti. Široka naramenica, pametni džepovi i veseli uzorak. Upravo takav pratilac koji će te pratiti kroz svakodnevne i posebne dane.
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji džep na patent
- Pregrada za sitnice
- Široka podesiva crossbody naramenica
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 165 x 240 x 60 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 226 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 72 - 135 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Odbaci sivilost! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.