Saimi Black elegantna putna torba s patentom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Saimi je elegantna putna torba inspirirana modelom Sidsel, koja spaja stil i praktičnost. Prostrani glavni odjeljak sa patentom nudi dovoljno prostora, dok unutarnji i…
Više informacijaSaimi je elegantna putna torba inspirirana modelom Sidsel, koja spaja stil i praktičnost. Prostrani glavni odjeljak sa patentom nudi dovoljno prostora, dok unutarnji i vanjski džepovi pomažu u organizaciji. Bočni džepovi na magnet i podesivi remen osiguravaju maksimalnu udobnost. Savršen pratitelj na putovanjima i u gradu.
- Umjetna koža s efektom brušene kože
- Glavni odjeljak sa patentom
- Unutarnji džepovi bez zatvaranja
- Vanjski džepovi sa patentom i magnetom
- Podesivi remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 470 x 250 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 1300 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Volumen | 35 |
| Styl | Elegantni, Putni |
| Dužina remena | 90 - 136 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Džep za bocu, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Putne torbe
Tražiš li suputnicu s kojom ćeš činiti nerazdvojiv par tijekom putovanja? I znamo li da smo upravo takvu spremili za tebe? Da budemo konkretni, govorimo o putnoj torbi. Torbi koja će ti pomoći riješiti bilo koju situaciju u kojoj se nađeš tijekom putovanja. Uljepšat će ti dugačku vožnju vlakom ili spontane situacije poput puta do bolnice. Jesi li pronašao svog "broj jedan"?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.