Saimi Brown elegantna putna torba s patentnim zatvaranjem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Samo danas tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Saimi je elegantna putna torba inspirirana modelom Sidsel, koja spaja stil i praktičnost. Prostrani glavni odjeljak sa patentnim zatvaranjem nudi dovoljno prostora, dok…
Više informacijaSaimi je elegantna putna torba inspirirana modelom Sidsel, koja spaja stil i praktičnost. Prostrani glavni odjeljak sa patentnim zatvaranjem nudi dovoljno prostora, dok unutarnje i vanjske džepove pomažu u organizaciji. Bočni džepovi na magnet i podesivi remen osiguravaju maksimalnu udobnost. Savršen pratilac na putovanjima i u gradu.
- Umjetna koža s efektom brušene kože
- Glavni odjeljak sa patentnim zatvaranjem
- Unutarnje džepove bez zatvaranja
- Vanjski džepovi sa patentnim zatvaranjem i magnetom
- Podesivi remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 470 x 250 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 1300 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Volumen | 35 |
| Styl | Elegantni, Putni |
| Dužina remena | 90 - 136 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Džep za bocu, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Putne torbe
Tražiš li suputnicu s kojom ćeš stvarati nerazdvojiv par tijekom putovanja? I znaš li da smo upravo takvu spremili za tebe? Da budemo konkretni, govorimo o putnoj torbi. Torbi koja će ti pomoći riješiti bilo koju situaciju u kojoj se nađeš tijekom putovanja. Olakšat će ti dugačku vožnju vlakom ili čak spontane situacije poput puta do bolnice. Što, jesi li pronašao svoju "broj jedan"?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.