Nera Suede Black ručna torbica od antilopa
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Minimalistički oblik, baršunasto mekana površina od imitacije antilopa i boje koje lako uskladiš s bilo kojim outfitom. Dovoljno velika za stvari koje će ti spasiti dan,…
Više informacijaMinimalistički oblik, baršunasto mekana površina od imitacije antilopa i boje koje lako uskladiš s bilo kojim outfitom. Dovoljno velika za stvari koje će ti spasiti dan, a unutra pregledno sakrije sve dnevne potrebe. Varijabilno rješenje remena omogućuje ti da je nosiš točno kako ti odgovara – od jutarnje kave do večernje kinodvorane. Ručni remen lako pomoću kopči prilagodiš u remen za rame, a dio torbice je i samostalni crossbody remen za udobno nošenje sa slobodnim rukama.
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji džepići za sitnice
- Imitacija antilopa s nježnom, baršunastom površinom
- Varijabilni remen za ruku ili rame (podešavanje pomoću kopči)
- Samostalni crossbody remen dio je torbice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 230 x 85 mm |
| Materijal | Antilop |
| Težina | 268 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 76 - 136 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUČNE TORBICE
„Razmišljaš o tome da kupiš ručnu torbicu koju nikad nećeš ispustiti iz ruke? Prestani razmišljati i kreni u akciju. Kod nas možeš birati između mnogih oblika, boja i varijacija. Ukratko, ovdje ćeš pronaći točno takvu koja će te savršeno dopunjavati. Vjerujemo da ćete biti nerazdvojne partnerice koje će ići ruku pod ruku."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.