Leera Brown elegantna crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Torbica koja će držati sve na svom mjestu. Unutra ćeš pronaći džepić sa zipom, mjesto za kartice i prostor za sitnice koje želiš uvijek imati pri ruci. Pregledna, udobna…
Više informacijaTorbica koja će držati sve na svom mjestu. Unutra ćeš pronaći džepić sa zipom, mjesto za kartice i prostor za sitnice koje želiš uvijek imati pri ruci. Pregledna, udobna i spremna biti s tobom cijeli dan. Bilo da žuriš, šetaš gradom ili samo ideš na kavu.
- Glavno zatvaranje na metalnu kopču
- Vanjski džepić sa zipom
- Unutarnji odjeljci za kartice
- Podesivi remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 280 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 520 g |
| Zatvaranje | Kopča |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Broj kartica | 7-12 |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 108 - 133 cm |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Crossbody
Bezvremenski klasik koji možeš nositi ljeti i zimi, na posao i u šetnju, uz tenisice i uz cipele na petu. Crossbody torbica je jednostavno komad koji ćeš sigurno podnijeti. Zahvaljujući dugom remenu baciš je preko ramena i imaš sigurnost da ti neće kliziti s njega niti padati bilo gdje, a ruke će ti biti slobodne za mobitel ili kavicu. Možeš birati između nekoliko boja, materijala i veličina. Zato kreni i dopusti crossbody torbici da ti prilegne uz tijelo.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.