Sygurny Wine Red veliki i prostrani putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Besplatna dostava iznad 20 € vrijedi još samo danas.
Sygurny je veliki putni ruksak koji vam pruža dovoljno prostora za duža putovanja. Promišljeni raspored džepova održat će sve pregledno, dok čvrsta konstrukcija i lagani…
Više informacijaSygurny je veliki putni ruksak koji vam pruža dovoljno prostora za duža putovanja. Promišljeni raspored džepova održat će sve pregledno, dok čvrsta konstrukcija i lagani dizajn osiguravaju udobno nošenje. Bilo da se spremate za vikend izlet ili dugo putovanje, Sygurny će uvijek biti pouzdani suputnik na vašem putu.
- Potpuno otvoreni džep na patent
- Vanjski džepovi na patent
- Mnogo unutarnjih pregrada
- Pojas za prsa sa kopčom
- Gumena traka na leđima ruksaka za pričvršćivanje na kofer
- Reflektirajući detalji na trakama
- Punjene naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 480 x 260 x 100 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 800 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Volumen | 12 |
| Styl | Elegantni, Putni, Studentski |
| Dužina remena | 54 - 98 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo, Reflektirajući detalji |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinarenje davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za šetnju gradom, posao ili školu. Odaberite komad koji odgovara vašim leđima i savršeno upotpunjuje vaš outfit. Dodatna nesumnjiva prednost ruksaka je da imate slobodne ruke, a vaša će vam leđa zasigurno biti zahvalna jer će se težina vaših potreba lijepo rasporedit na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.