Philly Black elegantni crossbody novčanik na točkice
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Točkice koje zaslužuju tvoju pozornost! Ovaj crossbody novčanik je idealan kada želiš imati slobodne ruke, ali stil i dalje pod kontrolom. Gornji dio se zatvara na…
Više informacijaTočkice koje zaslužuju tvoju pozornost! Ovaj crossbody novčanik je idealan kada želiš imati slobodne ruke, ali stil i dalje pod kontrolom. Gornji dio se zatvara na praktičan patent, a unutra ima dovoljno mjesta za kartice, sitnice i manje tajne. Mala veličinom, velika osobnošću.
- Glavno zatvaranje na patent
- Vanjski džep za mobitel na patent
- Džep za novčiće na patent
- Pregradci za kartice
- Podesivi remen za rame
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 110 x 190 x 40 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 210 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Točkasti |
| Boja | Crna |
| Broj kartica | 0-6 |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 74 - 138 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Džepić za kovanice |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivilu! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.