Sceeny Violet elegantan kožni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Kožni ruksak koji privlači pažnju na prvi pogled. Sjajan završetak daje mu šarm, dok veći i praktično organiziran unutrašnji prostor može podnijeti sve od dokumenata do…
Više informacijaKožni ruksak koji privlači pažnju na prvi pogled. Sjajan završetak daje mu šarm, dok veći i praktično organiziran unutrašnji prostor može podnijeti sve od dokumenata do svakodnevnih potreba. Više džepova znači više preglednosti i manje traženja. Stilski pratilac koji će te podržati u gradu i na putovanjima.
- Ruksak od prave kože
- Glavni zatvarač na zip
- Vanjski džepić na zip
- Unutarnji odjeljci za sitnice i džep na zip
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 410 x 360 x 140 mm |
| Materijal | Prava koža |
| Težina | 1050 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Ljubičasta |
| Volumen | 20 |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 50 - 94 (125 - 204) cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Izdržljiv materijal, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100 % Prava koža
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Kožni ruksaci
Jasno nam je da se može živjeti bez pristojnog kožnog ruksaka. Ali mislimo da su šetnje gradom s njim jednostavno bolje. Čak božanstvene. Osim toga, osvojit će te svojom izdržljivošću, svestranosti i praktičnosti. Ako imaš želju nositi priču na leđima, kožni ruksak je jednostavno must-have. Imat ćeš sigurnost da ćeš ga nositi prokleto dugo.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.