Savanah Brown velika prostrana torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Popusti do -50 % znače samo jedno. Odaberi komad koji ćeš s veseljem nositi iznova i iznova. Uz to do 30. 4. uz besplatnu dostavu iznad 20 €.
Velika pravokutna torba koja drži oblik i tvoj dnevni raspored čvrsto pod kontrolom. Podijeljena u dva glavna prostora s praktičnom zatvarač-džepom u sredini i dodatnom…
Više informacijaVelika pravokutna torba koja drži oblik i tvoj dnevni raspored čvrsto pod kontrolom. Podijeljena u dva glavna prostora s praktičnom zatvarač-džepom u sredini i dodatnom magnetskom džepom straga. Zahvaljujući čvrstoj PU koži, izgleda elegantno i istovremeno podnosi svakodnevnu upotrebu. Idealan izbor kada želiš imati stil i red na okupu.
- Čvrsta umjetna koža koja zadržava oblik
- Glavni prostor podijeljen u dva dijela
- Velika džep u potpunosti zatvorena patentnim zatvaračem
- Unutarnji pretinci za sitnice
- Vanjska džep na magnet
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 400 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 1000 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 58 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
VELIKE TORBE
Nažalost, nismo u Hogwartsu i nemamo Hermioninu čarobnu torbu u koju stane šator. Ali srećom, živimo u svijetu gdje su velike torbe in i postoji Vuch koji ima cijeli odjel takvih torbi, tako da možeš odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćeš staviti sve ono nužno i suvišno što trenutno trebaš ponijeti sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.