Ruith Beige elegantni gradski ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ruksak Ruith pravi je gradski elegantan. Oduševit će te ne samo svojim stilskim izgledom, već i praktičnim dodacima. Prednji džep je kao stvoren za sitnice koje uvijek…
Više informacijaRuksak Ruith pravi je gradski elegantan. Oduševit će te ne samo svojim stilskim izgledom, već i praktičnim dodacima. Prednji džep je kao stvoren za sitnice koje uvijek želiš imati pri ruci. Skriveni stražnji džep sigurno će zaštititi tvoje dragocjenosti. I što je još bolje? Odlično se uklapa i uz traperice i uz haljine. Bez obzira ideš li na posao, na kavu s prijateljicom ili navečer na piće, Ruith će ti biti pouzdan partner u svim prilikama.
- Gradski ruksak od fleksibilnog materijala
- Glavni i prednji džep na patentni zatvarač
- Skriveni džep na stražnjoj strani za tvoje dragocjenosti
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 250 x 220 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 500 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 6 |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 103 - 69 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
MALI RUKSACI
Jeste li sami sebe uvjerili da je ruksake teško kombinirati? Vrijeme je da prekinemo ovakvo razmišljanje. S našim VUCH ruksacima, koji su vrlo razigrani i slatki, uvjerit ćemo vas da ih možete nositi praktički bilo gdje. Čak mislimo da će oni biti najcjenjeniji komad vaše garderobe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.