Jeckia Cream koženkasta torbica za pojas s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Torbica za pojas koja uzima najbolje od torbe Danita – isti stil, isti materijal, ali u kompaktnom izdanju. Praktičan džep straga i glavni prostor na patent će ti čuvati…
Više informacijaTorbica za pojas koja uzima najbolje od torbe Danita – isti stil, isti materijal, ali u kompaktnom izdanju. Praktičan džep straga i glavni prostor na patent će ti čuvati sve sitnice. Lagana, udobna i spremna za pokret. Idealna kada želiš slobodne ruke, a pritom imati sve pod kontrolom.
- Poklopac s dva jaka magneta
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutrašnji odjeljci za sitnice
- Vanjski džepić na patent
- Podesivi remen s kopčom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 240 x 55 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 330 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 65 - 114 cm |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Torbice za pojas
Veličanstven povratak. Sintagma koja se povezuje s torbicama za pojas. Svjetske, originalne. Ove i mnoge druge konotacije budi upravo ovaj modni dodatak. Nekad kao modni pakao, danas kao must-have proizvod u tvom ormaru. Pa što, jesmo li te već uvjerili da je moraš imati kod kuće? U tom slučaju ne oklijevaj i naručuj.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.