Coraline Brown kožna ručna torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Coraline je nova dimenzija popularne kožne crossbody Lison. Neobičajnom kroju dodali smo zaobljene ručke i više metalnih detalja. Također nudi nekoliko kvadratnih…
Više informacijaCoraline je nova dimenzija popularne kožne crossbody Lison. Neobičajnom kroju dodali smo zaobljene ručke i više metalnih detalja. Također nudi nekoliko kvadratnih centimetara više za sve tvoje dodatne potrebe. Ali i dalje ne nedostaje šarma.
- Torba od vlaknaste kože
- Jednostavan i čist dizajn
- Glavno zatvaranje na zatvarač + preklop na skriveni magnet
- Odvojivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 210 x 250 x 110 mm |
| Materijal | Prava koža |
| Težina | 492 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Kolekcija | Kožne |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 115 - 130 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Vlaknasta koža
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Kožne torbice
„Za sve je jednom prvi put. Zato dolazimo do povijesne prve kolekcije kožnih torbica koja će zadovoljiti i najzahtjevnije. Kvaliteta je na prvom mjestu, dizajn koji ne dosadi i elegancija koja će privući i najzahtjevnije poglede. Na Vuchu jednostavno postoje stvari koje se ne mijenjaju! Vidjet ćete, pokušati i nikada više zamijeniti.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.