Benita MN Black velika prostorna torba na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Ova velika torba u monogram izvedbi savršeno će podnijeti sve što od nje očekuješ – sve tvoje potrebštine i mala tajemstva. Blok za bilješke, užina, sunčane naočale i…
Više informacijaOva velika torba u monogram izvedbi savršeno će podnijeti sve što od nje očekuješ – sve tvoje potrebštine i mala tajemstva. Blok za bilješke, užina, sunčane naočale i balzam za usne pronaći će svoje mjesto u njoj, a ona će i dalje ostati stilska i elegantna. Glatka na dodir, čvrsta oblika s iznenađenjem unutra – točkastom podstavom koja te podsjeća da si i dalje Vuch djevojka.
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji odjeljci za sitnice
- Unutra mala kozmetička torbica
- Dio torbe je crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 270 x 420 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 1000 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan, Monogram VUCH |
| Boja | Crna |
| Kolekcija | Monogram |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 80 - 122 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Monogram
Želiš imati neviđeni šmek i biti Vuch do kraja? Detaljno osmišljena Vuch monogram kolekcija tu je za tebe. Razmaži se komadom iz kojeg zrači stilskost naglašena Vuch logom na svakom centimetru. Bilo da to kažeš torbom, novčanikom ili ruksačićem...
Vuch je tvoja najvjernija ljubav, pa to reci svima bez ijedne riječi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.