Theo Wine gradski prošiveni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Theo je ruksak koji ćeš zavoljet zbog svoje lakoće i udobnosti. Meki materijal ugodno se nosi, kvadratno prošivanje daje moderan izgled, a praktične džepove osiguravaju…
Više informacijaTheo je ruksak koji ćeš zavoljet zbog svoje lakoće i udobnosti. Meki materijal ugodno se nosi, kvadratno prošivanje daje moderan izgled, a praktične džepove osiguravaju da imaš sve pri ruci. Idealan pratilac kroz cijeli dan - bez suvišnog tereta, ali s maksimalnim stilom.
- Kvadratno prošivanje
- Prostor podijeljen u dvije patentne džepove
- Vanjski džep na patent
- Remen na leđima ruksaka za pričvršćivanje na kofer
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 270 x 250 x 140 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 750 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Volumen | 9 |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 56 - 100 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip, Traka za kofer |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUKSACI
Ruksak ne mora biti ogromna torba u koju ćeš se spakirati za nekoliko tjedana putovanja kroz kontinent. Naprotiv, može biti i mali elegantni komad koji će uljepšati tvoj outfit do neba i sadržavati tvoje najnužnije blago koje trebaš imati uz sebe. Prednost je što ćeš uvijek imati slobodne ruke, tako da možeš popiti kavu, pregledavati društvene mreže na mobitelu ili mahati svima oko sebe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.