Hydra Grey muški veliki putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Izgleda kao ruksak, funkcionira kao kofer. Ne trebaš kotačiće kada imaš jaka leđa i ruksak s kapacitetom kao ručna prtljaga. Gumirani površina preživljava kišu i…
Više informacijaIzgleda kao ruksak, funkcionira kao kofer. Ne trebaš kotačiće kada imaš jaka leđa i ruksak s kapacitetom kao ručna prtljaga. Gumirani površina preživljava kišu i prašnjavi put, a detalji s vezicama daju mu sportski dojam. Zahvaljujući prostranoj unutrašnjosti i velikom zipu lako ćeš spakirati laptop, odjeću i dnevne potrepštine. A pritom i dalje izgledaš kao gospodar situacije.
- Potpuno otvarajući džep na zip
- Donji odjeljak za cipele na zip
- Unutarnji džep za laptop
- Petlja na stražnjoj strani ruksaka za pričvršćivanje na kofer
- Vanjski gumirani materijal + reflektirajući elementi
- Dva vanjska džepa za bocu
- Podstavljeni naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 480 x 270 x 170 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 920 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Volumen | 22 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 47 - 100 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo, Reflektirajući detalji |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muški ruksaci
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Ili bi možda mogao bolje opisati ovu novu kolekciju muških ruksaka? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog raspoređa džepova i uravnoteženosti jednostavnosti i stila nije samo ono što trebaš, već i ono što želiš. Zadaj smjer i počni možda s novim VUCH ruksakom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.