Hidde Beige muški prostrani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ovaj veliki muški ruksak savršeni je pratitelj ne samo na putovanjima. Izrađen je od čvrstog materijala i ima puno džepova, tako da će vaše stvari uvijek biti na svom…
Više informacijaOvaj veliki muški ruksak savršeni je pratitelj ne samo na putovanjima. Izrađen je od čvrstog materijala i ima puno džepova, tako da će vaše stvari uvijek biti na svom mjestu. U stražnjem džepu sigurno možete pohraniti i prijenosno računalo. Kukica za ključeve unutar džepa je super dodatak koji ćete zasigurno zavoljeti, jer tko nikad ne traži ključeve?
- Dva odvojena džepa sa zatvaračem
- Dva vanjska džepa sa strane
- Mnogo unutarnjih džepova
- Podesive remen za nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 450 x 250 x 120 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 800 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 13 |
| Styl | Za posao, Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 50 - 97 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muški ruksaci
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Ili biste mogli bolje opisati ovu novu kolekciju muških ruksaka? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog rasporeda džepova i ravnoteže jednostavnosti i stila nije samo ono što vam treba, već i ono što želite. Odredite smjer i započnite s novim VUCH ruksakom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.