Dain Grey prostrani muški putni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Muški ruksak Dain bit će tvoj idealan pratitelj na svakom putovanju u potrazi za avanturom. S odvojenim stražnjim pretincem za laptop, tvoja će tehnologija uvijek biti…
Više informacijaMuški ruksak Dain bit će tvoj idealan pratitelj na svakom putovanju u potrazi za avanturom. S odvojenim stražnjim pretincem za laptop, tvoja će tehnologija uvijek biti sigurna. U prednji džep možeš staviti sve što ti treba nadohvat ruke. A najbolji dio? Glavni pretinac možeš otvoriti kao kofer, pa ćeš lako doći do svojih stvari, što je i super fora za najudobnije pakiranje. Jednostavno najbolji suputnik za posao i putovanja.
- Odvojeni džep za laptop na leđima
- Funkcionalan, čvršći ruksak koji savršeno zadržava oblik
- Veliki prednji džep s patentnim zatvaračem
- Podstavljena leđa i naramenice
- Potpuno otvarajući prednji džep za jednostavan pristup
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 470 x 320 x 180 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 900 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Volumen | 27 |
| Styl | Za posao, Putni |
| Dužina remena | 53 - 94 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Vodootporan materijal, Džep za prijenosno računalo, Reflektirajući detalji |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muški ruksaci
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Možete li bolje opisati ovu novu kolekciju muških ruksaka? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog rasporeda pretinaca i ravnoteže jednostavnosti i stila nije samo ono što trebate, već i ono što želite. Odaberite smjer i započnite s novim VUCH ruksakom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.