Lynx Blue muški prostrani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Lynx je multifunkcionalni ruksak. Bilo da ga nosiš na biciklu ili na posao, cijenit ćeš njegovu promjenjivu kapacitetu. Ovaj ruksak je zapravo napuhljiv. Podizanjem…
Više informacijaLynx je multifunkcionalni ruksak. Bilo da ga nosiš na biciklu ili na posao, cijenit ćeš njegovu promjenjivu kapacitetu. Ovaj ruksak je zapravo napuhljiv. Podizanjem preklopa lako povećava svoj volumen. I maksimalna udobnost je zajamčena za tvoj leđa i laptop unutra.
- Dvostruko zatvaranje glavne pregrade – zatvarač i preklop na skriveni magnet
- Podstavljena leđa i naramenice za najudobnije nošenje
- Reflektirajući logo na prednjoj strani
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 500 (610) x 300 x 150 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 660 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Volumen | 23 (28) |
| Styl | Za posao, Putni, Studentski, Za slobodno vrijeme |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Džep za prijenosno računalo, Reflektirajući detalji |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muški ruksaci
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Možete li bolje opisati ovu novu kolekciju muških ruksaka? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog rasporeda pretinaca i ravnoteže jednostavnosti i stila nije samo ono što trebate, već i ono što želite. Odaberite smjer i započnite s novim VUCH ruksakom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.