Marcyas Green Muška torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Moderna muška torba za svakodnevne aktivnosti.
Više informacija| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 190 x 300 x 45 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 260 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 84 - 125 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
95% PES Poliester
5% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muške torbe
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Ili biste ovu novu kolekciju muških torbi opisali drugačije? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog rasporeda džepova i ravnoteže jednostavnosti i stila nije samo ono što vam treba, već i ono što želite. Postavite trend i započnite s novom VUCH torbom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.