Dalta Black elegantna prošivena crossbody novčanik
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Delta je stilski crossbody novčanik koji će vam olakšati život i savršeno dopuniti outfit. Zahvaljujući prošivenom površini i metalnom lancu s PU remenom, djeluje…
Više informacijaDelta je stilski crossbody novčanik koji će vam olakšati život i savršeno dopuniti outfit. Zahvaljujući prošivenom površini i metalnom lancu s PU remenom, djeluje elegantno i ponadvremenski. Prednja džep brine se za mobitel i kartice, dok stražnji zatvoreni džep skriva novčiće i sitnice. Lagana, praktična i uvijek pri ruci kada vam je najpotrebnije.
- Prednja džep za mobitel i kartice na pritisak
- Stražnja džep za novčiće na zatvarač
- Crossbody remen s lancem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 90 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 230 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Broj kartica | 0-6 |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 116 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Crossbody novčanici
Postoje stvari bez kojih jednostavno ne izlazite iz kuće. Novčanik je svakako jedna od njih. Treba napomenuti da smo u novčanicima pravi stručnjaci, ali imamo jednu prednost koja sve ostale stavlja u drugi plan. Zapravo, izdvaja sve ostale novčanike. Radi se o crossbody novčaniku koji jednostavno prebacite preko ramena i krećete. Vjerujte, vaše će džepove, koje su dosad bile izbočene i napunjene novčanikom, zahvaliti. Idealan je za situacije kada ne želite nositi torbu ili ruksak, a dovoljan vam je samo novčanik.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.