Bessy Beige elegantna crossbody novčanik
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Bessy je dokaz da je jednostavnost snaga. Čiste linije, stilski preklopni poklopac i promišljen prostor čine ovaj crossbody novčanik diskretnim, ali nezamjenjivim…
Više informacijaBessy je dokaz da je jednostavnost snaga. Čiste linije, stilski preklopni poklopac i promišljen prostor čine ovaj crossbody novčanik diskretnim, ali nezamjenjivim pratiteljem. Pohranit će kartice, gotovinu i mobitel, a kada želiš, pretvara se u elegantnu torbicu. Bez suvišnosti, samo rafiniran minimalizam koji pristaje svakoj prilici.
- Džep na zatvarač za sitniš
- Otvoreni džep za mobitel
- Lanac crossbody remen
- Može se nositi i kao torbica
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 100 x 200 x 45 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 380 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Broj kartica | 13+ |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 99 - 142 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Džepić za kovanice |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
SimplyV
Jednostavni Vušky, Simply Vuch!
Ponadvremenski, minimalistički i elegantan. Kolekcija SimplyV lako se snalazi i bez pozlate. Jer u jednostavnosti je ljepota. Glavnu ulogu u dizajnu svakog SimplyV komada čini čista linija, gladak materijal i nježni metalni detalji. Ukratko, ništa suvišno, a ipak ništa ne nedostaje. Koji će biti jednostavno tvoj?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.