Emmie Beige elegantna kožna torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Elegantna kožna torba koja će ti biti pratnja na poslu i u gradu. Diskretan dizajn, praktično zatvaranje patentnim zatvaračem i dovoljno prostora za sve što trebaš. Bez…
Više informacijaElegantna kožna torba koja će ti biti pratnja na poslu i u gradu. Diskretan dizajn, praktično zatvaranje patentnim zatvaračem i dovoljno prostora za sve što trebaš. Bez problema stane laptop, A4 rokovnik i druge neophodnosti. Na donjem dijelu imaš pinove koji štite od ogrebotina. Stilska, pametna i uvijek spremna biti tvoj partner!
- Torba od vlaknaste kože
- Čvrsta, zadržava oblik
- Glavno zatvaranje patentnim zatvaračem
- Pinovi na donjem dijelu
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 350 x 140 mm |
| Materijal | Prava koža |
| Težina | 850 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | SimplyV, Kožne |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 68 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Vlaknasta koža
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
SimplyV
Jednostavni Vušci, Simply Vuch!
Ponadvremenski, minimalistički i elegantan. Kolekcija SimplyV se lako snalazi i bez suvišnih detalja. Jer u jednostavnosti je ljepota. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyVuške čini čista linija, gladak materijal i nježni metalni detalji. Ukratko, ništa suvišno, a ipak ništa ne nedostaje. Koja će biti jednostavno tvoja?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.