Zimbo Capuccion gradski eco ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Dosadnih i nepraktičnih ruksaka već je bilo dovoljno. Zimbo, biram tebe! Na prvi pogled presladak, a na drugi eko komad od recikliranog materijala. A unutra jedan džep…
Više informacijaDosadnih i nepraktičnih ruksaka već je bilo dovoljno. Zimbo, biram tebe! Na prvi pogled presladak, a na drugi eko komad od recikliranog materijala. A unutra jedan džep pokraj drugog. Na primjer taj mrežasti džepić? U njemu će se sve tvoje sitnice osjećati kao u sobici. Na prenoćište kod prijateljice ili dečka nikad više bez Zimbo Capuccion.
- Izrađen od recikliranog materijala
- Prostrani unutarnji i vanjski džepovi na zip
- Podesivi naramenice
- Iznimno lagan i otporan materijal
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 290 x 250 x 90 mm |
| Materijal | Ekološki materijal, Tekstil |
| Težina | 300 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Smeđa |
| Tip | Elegantan ruksak |
| Volumen | 7 |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 44 - 81 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Reciklirani Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco ruksaci
Otkrij eco ruksake od Vuch, zahvaljujući kojima će tvoj sljedeći izlet biti nešto održiviji, ali istovremeno i dalje dovoljno stylish. Naše ruksake proizvodimo od održivih materijala, kao što su reciklirani oxford i reciklirani ribbon.
Kod ruksaka naš je cilj stvoriti savršenu ravnotežu između originalnog izgleda, kvalitetne izrade i održivog materijala. Jednostavno rečeno, eco u Vuch izdanju nije nikakva dosada. Zato odaberi svoj novi eco ruksak i kreni u susret novim doživljajima s poštovanjem prema prirodi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.