Fossy Leopard ikonična crossbody torbica sa životinjskim uzorkom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Redizajn kod nas zaslužuju samo oni komadi koji to stvarno vrijede. Naša zvijezda večeri Fossy Mini obukla se u novi životinjski uzorak i dodala zlatni lančić koji joj…
Više informacijaRedizajn kod nas zaslužuju samo oni komadi koji to stvarno vrijede.
Naša zvijezda večeri Fossy Mini obukla se u novi životinjski uzorak i dodala zlatni lančić koji joj pristaje jednako kao i tebi. Njezinu elegantnu izvedbu dopunjuje vanjski džep za brzi pristup, a unutra se nalazi džepić sa zipom za sitnice i dva otvorena pregradka. Ova mala zvijer privlači poglede i povećava samopouzdanje. Jedino što s njom nećeš uspjeti je stopiti se s masom.
- ICONIQ COLLECTION
- Glavno zatvaranje na zip s poklopcem na magnet
- Torbica s leopard uzorkom
- Vanjski i unutarnji džepići za sitnice
- Podesivi remen za rame
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 105 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 430 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Životinjski uzorak, Tisak |
| Boja | Smeđa |
| Kolekcija | Iconiq |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 110 - 124 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
ICONIQ
Kolekcija koja uzima naše apsolutne bestsellere i oblači ih u prepoznatljiv i samouvjeren ogrtač.
Ne radi se o pukom redizajnu, ovo je naš najsmeliji manifest. Klasični krojevi, preciznost i apsolutna usmjerenost na detalj. Svaki komad iz ove kolekcije rezultat je apsolutne usmjerenosti na detalj i beskompromisne preciznosti. Pažljivo odabrani materijali, posebni vintage okov koji od cijele kolekcije čini nešto jedinstveno.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.