Emely Green elegantna torba za laptop
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Neke poslovne torbe shvaćaju posao previše ozbiljno. Ova ne. Ima elegantan oblik, nežne detalje i unutra prostor za laptop i sve što ti treba tijekom dana. Djeluje…
Više informacijaNeke poslovne torbe shvaćaju posao previše ozbiljno. Ova ne. Ima elegantan oblik, nežne detalje i unutra prostor za laptop i sve što ti treba tijekom dana. Djeluje profesionalno, ali i dalje zadržava svoj stil. Ako tražiš torbu koja može pratiti poslovni tempo i pritom dobro izgleda, ne traži dalje.
- Glavno zatvaranje na patent
- Vanjski džepić na magnet
- Omča za pričvršćivanje na kofer
- Unutarnja podjela za laptop + dodatke
- Podesivi remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 290 x 390 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 1020 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Geometrijski |
| Boja | Zelena |
| Volumen | 11 |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 78 - 140 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PES Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Shape of Diamond
Budi stylish i jedinstvena sa Shape of Diamond!
Upravo gledaš dragulje i dijamante našeg portfolija. Bestselleri Cary i Carrie postali su ikona koja nas je inspirirala za dizajn drugih luksuznih torbi. Cijelu kolekciju Shape of Diamond krasi elegantna igra s blind tiskom i neobičnim metalnim detaljima. Koji će ruksak, torba ili novčanik osvojiti tvoje srce i više te ne pustiti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.