Joanna Leather Black elegantni kožni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Joanna u kožnom izdanju spaja eleganciju s ponadvremenskim dizajnom i dodaje malo luksuza. Precizna izrada, ikonski preklopni dio i prošiveni V detalj čine ga savršenim…
Više informacijaJoanna u kožnom izdanju spaja eleganciju s ponadvremenskim dizajnom i dodaje malo luksuza. Precizna izrada, ikonski preklopni dio i prošiveni V detalj čine ga savršenim pratiocem za svaku prigodu. Bilo da ideš na sastanak ili popodnevnu kavu, ovaj ruksak bit će uz tebe - doslovno i stilski.
- Ruksak od vlaknaste kože
- Zatvaranje magnetom i patentom
- Unutarnje džepove
- Elegantan i minimalistički dizajn
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 320 x 280 x 115 mm |
| Materijal | Prava koža |
| Težina | 700 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Volumen | 11 |
| Kolekcija | Kožne |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 50 - 87 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Vlaknasta koža
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Kožni ruksaci
Jasno nam je da se može živjeti bez pravog kožnog ruksaka. Ali mislimo da su šetnje gradom s njim jednostavno bolje. Čak i božanske. Uz to, osvaja vas svojom otpornošću, svestrasnošću i održivošću. Ako želiš nositi priču na leđima, kožni ruksak je must-have. Bit ćeš siguran da ćeš ga nositi jako dugo.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.