Elvira Beige elegantna ručna torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tražiš torbu koja će te pratiti cijeli dan i izgledati fantastično? Ova elegantna ljepotice s preklopom je upravo ono što trebaš. Prostrana je, čvrsta i puna pametnih…
Više informacijaTražiš torbu koja će te pratiti cijeli dan i izgledati fantastično? Ova elegantna ljepotice s preklopom je upravo ono što trebaš. Prostrana je, čvrsta i puna pametnih detalja poput džepova za kartice. Malo je veća od uobičajenih crossbody torbi, tako da može primiti sve potrebno za tvoje svakodnevne avanture!
- Zatvaranje torbe magnetom
- Unutrašnji prostor podijeljen u dva dijela
- Uključen crossbody remen
- Dva načina nošenja
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 170 x 230 x 75 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 420 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Broj kartica | 7-12 |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 100 - 151 cm |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ručne torbe
Razmišljaš o kupnji ručne torbe koju nikada nećeš htjeti pustiti? Onda više ne oklijevaj. Kod nas možeš birati između mnoštva oblika, boja i varijanti. Pronaći ćeš upravo onu koja te savršeno dopunjava. Vjerujemo da ćete postati nerazdvojni partneri koji idu ruku pod ruku.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.