Enduring peace ograničeno izdanje ruksaka
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Nažalost, ne možemo vam obećati vječni mir, ali možemo nešto učiniti s ovom "čistom" idejom. Ruksak Enduring peace nastao je kombinacijom rada talentiranog pop art…
Više informacijaNažalost, ne možemo vam obećati vječni mir, ali možemo nešto učiniti s ovom "čistom" idejom. Ruksak Enduring peace nastao je kombinacijom rada talentiranog pop art slikara i svježeg dizajna iz radionice Vuch. Ali ovaj komad neće biti kod nas zauvijek jer je, kao i kod svih naših ograničenih izdanja, dostupan samo ograničen broj komada.
- Originalni dizajn - svakog ruksak ima samo 200 komada
- Stvoreno u suradnji s pop art umjetnikom Josefom Ratajem (https://www.ratajart.com/)
- Ograničeno izdanje luksuznih poklon paketa
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 345 x 280 x 120 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 760 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Crna |
| Volumen | 12 |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 54 - 98 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Rataj second collection
„U vrijeme kada je dijeljenje mira i ljubavi više nego potrebno, dolazi druga serija uspješne kolekcije ograničenog izdanja Rataj 2! Nova kombinacija pop arta iz radionice Josefa Rataja u popularnom Vuch izdanju, koja se tematski može sažeti u jedan jedini slogan: "MIR i LJUBAV"."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.