Tony Gold crossbody remen za torbu
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tony remen je stvoren upravo za tvoju torbu. Minimalistički crni dizajn s lancem bit će savršen dodatak. Samo ga pričvsti i tvoja voljena torba bit će trenutno…
Više informacijaTony remen je stvoren upravo za tvoju torbu. Minimalistički crni dizajn s lancem bit će savršen dodatak. Samo ga pričvsti i tvoja voljena torba bit će trenutno transformirana.
- Gladak crossbody remen od najlona s lancem
- Duljina remena 96 - 141 cm
- Širina remena 35 mm
- Univerzalna karabina za sve torbe
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 35 mm |
| Težina | 130 g |
| Zatvaranje | Karabin |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Dužina remena | 96 - 141 cm |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Remeni
Kada osjećaš da stara torba više ne ostavlja dojam, potrebna je promjena. Zašto ne bi promijenila remen? Ovaj naizgled nenametljiv detalj može učiniti čuda s tvojom torbom uz nekoliko jednostavnih klikova. To je više od pukog učvršćivača - to je nova iskra za tvoj outfit.
Izbor je na tebi. Dizajnirali smo duge, kraće, tanke i šire remene kako bi pronašla savršeni za tebe i tvoju torbu. Idealan je i kada je potrebna zamjena. Ako trenutni remen tvoje torbe više ne izgleda reprezentativno, ovdje ćeš sigurno pronaći odličnu zamjenu.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.