Self Love I'm Beautiful torba iz limitirane kolekcije
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Torbe iz kolekcije Heres Limited Collection simbol su ženske snage, nezavisnosti i emocija. Svaki komad je majstorsko djelo koje slavi ljepotu moderne žene i njezinu…
Više informacijaTorbe iz kolekcije Heres Limited Collection simbol su ženske snage, nezavisnosti i emocija. Svaki komad je majstorsko djelo koje slavi ljepotu moderne žene i njezinu različitost. Torba nije samo stilski dodatak, već i izraz ženske individualnosti. Koja će od ovih torbi izražavati Tvoju jedinstvenu osobnost?
- Originalna limitirana kolekcija od Jana Herese
- Ograničen broj - 99 komada
- Jedna od tri motiva ženstvenosti
- Luksuzno poklon pakiranje limitirane edicije
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 230 x 255 x 125 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 430 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Tisak |
| Boja | Multicolor |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 70 x 124 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Heres Limited Collection
Uroni u svijet boja i emocija s Heres Limited Collection – jedinstvenom kolekcijom koja spaja modu i umjetnost. Suradnja VUCH-a i Jana Heresa, čija figurativna djelauhvaćaju dubinu ženskih emocija i slave njihovu snagu, osjetljivost i nezavisnost. Janova djela, inspirirana njegovim umjetničkim idolom Gauguinom, koja blistaju bojama inspiriranim boravkom u sunčanom Miami-u i egzotičnom Tajvanu. Otkrij kolekciju koja donosi priču umjetnosti na svakom koraku!
Ženski ton Janovih slika staplja se u ovoj kolekciji s modnim dizajnom i donosi dodatke koji pričaju priču o modernoj ženstvenosti. Dopusti da te odnese kombinacija stila i umjetnosti i dodaj u svoj ormar dodatke koji su jednako jedinstveni kao i ti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.