I'm ALL ruksak iz limitirane kolekcije
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Dizajn ruksaka temelji se na modelu Zane Ollie i povezuje sve tri teme umjetnika Jana Heresa. Zahvaljujući promišljenom dizajnu, pruža ne samo dovoljno prostora za sve…
Više informacijaDizajn ruksaka temelji se na modelu Zane Ollie i povezuje sve tri teme umjetnika Jana Heresa. Zahvaljujući promišljenom dizajnu, pruža ne samo dovoljno prostora za sve što trebaš, već i stil kojim ćeš trenutno privući pažnju. Postani dio limitirane kolekcije i pusti umjetnost da govori kroz tvoj stil svaki dan.
- Originalna limitirana kolekcija od Jana Heresa
- Ograničen broj - 99 komada
- Spajanje svih triju motiva
- Luksuzno poklon pakiranje limitirane edicije
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 400 x 280 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 720 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Tisak |
| Boja | Multicolor |
| Volumen | 14 |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 48 x 97 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Heres Limited Collection
Uroni u svijet boja i emocija s Heres Limited Collection – jedinstvenom kolekcijom koja spaja modu i umjetnost. Suradnja VUCH-a i Jana Heresa, čija figurativna djela hvataju dubinu ženskih emocija i slave njihovu snagu, osjetljivost i nezavisnost. Janova djela, inspirirana njegovim umjetničkim idolom Gauguinom, blistaju bojama inspiriranim boravkom u sunčanom Miami-ju i egzotičnom Tajvanu. Otkrij kolekciju koja priča priču umjetnosti na svakom koraku!
Ženski ton Janovih slika staplja se u ovoj kolekciji s modnim dizajnom i donosi dodatke koji pričaju priču o modernoj ženstvenosti. Dopusti da te odnese kombinacija stila i umjetnosti i dodaj u svoj ormar dodatke koji su jednako jedinstveni kao i ti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.