Nolen Grey muški prostrani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Uz proljetnu rasprodaju dodajemo još jednu radost. Do srijede 6. 5. dobivaš dodatnih -15 % popusta na ruksake uz kod EXRUK15.
Grad ili planine? Kamo god pošli, sve ćete imati pod kontrolom. Ruksak Nolen vaš je novi suputnik u akciji. Vrlo prostran i dva vanjska džepa s patentnim zatvaračem su…
Više informacijaGrad ili planine? Kamo god pošli, sve ćete imati pod kontrolom. Ruksak Nolen vaš je novi suputnik u akciji. Vrlo prostran i dva vanjska džepa s patentnim zatvaračem su kao vaša desna ruka. Imat ćete sve važno nadohvat ruke. Zato nemojte odgađati i počnite istraživati svijet s Nolenom.
- Glavno kopčanje patentnim zatvaračem i trakom
- Dva vanjska džepa s patentnim zatvaračem
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem i dva pretinca za sitnice
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 480 x 280 x 150 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 680 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Crna, Siva |
| Tip | Sportski ruksak |
| Volumen | 20 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 73 - 98 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Unutarnji džep na zip, Roll-top, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muški ruksaci
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Možete li bolje opisati ovu novu kolekciju muških ruksaka? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog rasporeda pretinaca i ravnoteže jednostavnosti i stila nije samo ono što trebate, već i ono što želite. Odaberite smjer i započnite s novim VUCH ruksakom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.