Foppe Men Black muški prostrani putni ruksak
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ovaj ruksak je spreman za putovanja svih vrsta – od vikend bijegova do radnih maratona. Temelji se na popularnom modelu Foppe, ali oblači muški kaput i dodaje nešto više…
Više informacijaOvaj ruksak je spreman za putovanja svih vrsta – od vikend bijegova do radnih maratona. Temelji se na popularnom modelu Foppe, ali oblači muški kaput i dodaje nešto više. Podstavljene leđa i naramenice će se pobrinuti za udobnost, držač za kofer olakšava premještanje, a glavni džep možeš otvoriti potpuno kao kofer. Osim toga ima puno skrivenih pregrada, uključujući tajni džep na patent na leđima, tako da će se tvoje stvari osjećati kao u trezoru.
- Potpuno otvarajući džep
- Vanjski džepovi na patent
- Puno unutarnjih pregrada
- Držač na leđima ruksaka za pričvršćivanje na kofer
- Podstavljene naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 440 x 290 x 150 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 870 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Volumen | 19 |
| Styl | Putni |
| Dužina remena | 54 - 95 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Svojstva | Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muški ruksaci
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Ili bi mogao ovu novu kolekciju muških ruksaka opisati bolje? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog raspoređivanja džepova i uravnoteženosti jednostavnosti i stila nije samo ono što trebaš, već i ono što želiš. Zadaj smjer i počni možda s novim VUCH ruksakom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.