Mailo Black praktična torba za laptop
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ova torba za laptop je za muškarce koji znaju što znači kombinacija elegancije i praktičnosti. Jednostavan oblik s diskretnim logom – bez pretjeranih detalja, samo čist…
Više informacijaOva torba za laptop je za muškarce koji znaju što znači kombinacija elegancije i praktičnosti. Jednostavan oblik s diskretnim logom – bez pretjeranih detalja, samo čist dizajn koji govori sam za sebe. A unutra? Laptop će imati svoje mjesto i manji džepovi za sve potrebne stvari koje želiš imati pri ruci. Mailo nije samo o funkcionalnosti, već o stilu koji te neće iznevjeriti. Stražnji držač za kofer dodatno će ti olakšati kretanje na sastanke.
- Glavni zatvarač na zip
- Ojačani džep za laptop s trakom na čičak
- Unutarnji džepići za sitnice
- Na stražnjoj strani držač za pričvršćivanje na kofer
- Dio torbe je podesivi remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 290 x 410 x 70 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 700 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Dužina remena | 86 - 140 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Traka za kofer |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
TORBE ZA LAPTOP
Imaš laptop kod sebe svaki dan? Pobrini se da bude siguran i bez ogrebotina, bilo da ideš na posao, na sastanak ili u kafić. Stylish torba za laptop osigurat će mu zaštitu, a tebi dodati bodove za ukus. Osim toga, u nju možeš udobno spakirati i druge potrebne stvari. Praktična, pouzdana i spremna držati korak s tobom. Samo trebaš odabrati onu koja ti odgovara.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.