Geppa Pink torba oko struka s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Torbica za oko struka je komad koji bi svatko trebao imati u svom ormaru. Ova ružičasta ljepotica jasan je dokaz za to. Stavite svoj telefon, novčanik i ključeve u nju…
Više informacijaTorbica za oko struka je komad koji bi svatko trebao imati u svom ormaru. Ova ružičasta ljepotica jasan je dokaz za to. Stavite svoj telefon, novčanik i ključeve u nju i odmah ćete zablistati! I ne brinite ako se zaprlja, zahvaljujući praktičnom materijalu možete je lako očistiti.
- Glavno kopčanje s patentnim zatvaračem
- Stražnji džep s patentnim zatvaračem
- Materijal koji se lako pere
- Podesiva duljina remena s kopčom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 230 x 100 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 173 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Ružičasta |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 91 - 124 cm |
| Odgovara A4 | no |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Torbice oko stuka
Veličanstven povratak. Izraz povezan s torbicama oko struka. Svjetske, originalne. Ovi i mnogi drugi superlativi oduševljavaju ovaj modni dodatak. Nekad kao modni pakao, danas kao proizvod koji biste trebali imati u svom ormaru. Dakle, jesmo li vas već uvjerili da biste je trebali imati i vi? U ovom slučaju ne oklijevajte i naručite.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.