Gabi Casual Black torbica s kozmetičkom torbicom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Samo danas tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Na prvi pogled izgleda kao Gabi koju svi volimo, jer nije jedina. No već na prvi pogled jasno je da je ova Gabi ležernija. Izrađena je od mekšeg materijala, a ručke…
Više informacijaNa prvi pogled izgleda kao Gabi koju svi volimo, jer nije jedina. No već na prvi pogled jasno je da je ova Gabi ležernija. Izrađena je od mekšeg materijala, a ručke podsjećaju na remen. Ne bi li ovo bio savršen dar? Inače, pokušali smo izbrojati na koliko je različitih načina možete nositi, ali to je nemoguće. S dodatnom prošivenom najlonskom torbicom i dvije naramenice, jednadžba je mnogo opcija koje se mogu kombinirati.
- Dvije torbe po cijeni jedne
- Podstavljene okrugle ručke koje dobro leže u ruci
- Dva remena
- Glavno zatvaranje s kopčom i magnetom
- Reljefni logotip Vuch
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 270 x 320 x 140 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 510 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 85 - 135 (75 - 140) cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ručne torbice
Razmišljate o kupnji torbice koja vam nikada neće uteći iz ruku? Ne razmišljajte više o tome i priuštite si je. Osim toga, možete izabrati između mnogih oblika, boja, varijanti. Ukratko, ovdje ćete pronaći upravo onu koja će vas izvrsno nadopuniti. Vjerujemo da ćete biti nerazdvojni partneri koji će ići ruku pod ruku.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.