Anerien Green elegantna kožna torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Elegancija u svom najčišćem obliku? To je kožna torba Anerin. S ovom Vuškom zasigurno ćeš ostaviti dojam gdje god išla. Bilo da ideš s prijateljicom u kafić ili na…
Više informacijaElegancija u svom najčišćem obliku? To je kožna torba Anerin. S ovom Vuškom zasigurno ćeš ostaviti dojam gdje god išla. Bilo da ideš s prijateljicom u kafić ili na poslovni sastanak, Anerin će te vjerno pratiti.
- Elegantni, jednostavni dizajn
- Dva načina nošenja: crossbody i u ruci
- Zatvaranje na patentni zatvarač
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 250 x 280 x 100 mm |
| Materijal | Prava koža |
| Težina | 440 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Kolekcija | Kožne |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 101 - 116 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | 2 u 1, Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Vlaknasta koža
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
KOŽNE TORBICE
Za sve je jednom prvi put. Zato dolazimo do povijesne prve kolekcije kožnih torbica koja će zadovoljiti i najzahtjevnije. Kvaliteta je na prvom mjestu, dizajn koji ne dosadi i elegancija koja će privući i najzahtjevnije poglede. Na Vuchu jednostavno postoje stvari koje se ne mijenjaju! Vidjet ćete, pokušati i nikada više zamijeniti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.