Daring Cat crossbody torbica iz limitirane edicije
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Slatka? Da. Nepredvidljiva? Također. Ova mačka se samo igra s klupkom, ali tvoj stil drži u šapama. Dizajn tetovažnog umjetnika i slikara Petera Bobka spaja snagu,…
Više informacijaSlatka? Da. Nepredvidljiva? Također. Ova mačka se samo igra s klupkom, ali tvoj stil drži u šapama. Dizajn tetovažnog umjetnika i slikara Petera Bobka spaja snagu, šarm i dozu drskosti koja se u gomili sigurno neće izgubiti. Pusti svoju unutarnju mačku da zasja.
- Limitirana kolekcija nastala u suradnji s tetovažnim umjetnikom Peterom Bobkom
- Ograničen broj - 70 komada od svake boje
- Peterovi ikonski životinjski motivi
- Luksuzno darovano pakiranje limitirane edicije
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 220 x 50 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 250 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan, Tisak |
| Boja | Multicolor |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 84 - 134 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Bobek kolekcija
Što ako se tetovaža ne urezuje u kožu, već u dizajn? U suradnji s europskim tetovažnim čarobnjakom Peterom Bobkom stvorili smo limitiranu kolekciju koja pretvara modne dodatke u odvažne i stilske komade s dušom.
Peterovi ikonski životinjski motivi – Majmun, Panda, Mačka i Zec – donose neobičnu kombinaciju divlje razigrane prirode, izražajnih boja i nježno tamnog prizvuka. Mi smo ih za tebe prenijeli u dizajnove koji privlače na prvi pogled. Svaki komad je malo umjetničko djelo koje ne samo da odlično izgleda, već je i praktičan dodatak za svaki tvoj dan.
Ova kolekcija je za tebe ako želiš u svakodnevni outfit unijeti dio nekonvencionalne umjetnosti, malo originalnosti i razigrane prirode. Obuci se u umjetnost. Budi drugačija. Budi izražajna. Budi Vuch.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.