Cheeky Monkey crossbody torbica iz limitirane edicije
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Ovaj majmun će obasjavati svaki Tvoj dan. Donosi nepatvorenu dozu radosti, divlje energije i neobuzdane šmeka. Njegov motiv nastao je pod rukama Petera Bobka,…
Više informacijaOvaj majmun će obasjavati svaki Tvoj dan. Donosi nepatvorenu dozu radosti, divlje energije i neobuzdane šmeka. Njegov motiv nastao je pod rukama Petera Bobka, istaknutog europskog tetovažnog umjetnika i slikara, koji majstorski spaja izražajne linije, boje i životinjsku simboliku. Budi kraljica urbane džungle.
- Limitirana kolekcija nastala u suradnji s tetovažnim umjetnikom Peterom Bobkom
- Ograničen broj - 50 komada od svake boje
- Peterovi ikonični životinjski motivi
- Luksuzno darovano pakiranje limitirane edicije
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 220 x 90 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 308 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan, Tisak |
| Boja | Multicolor |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 84 - 134 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Bobek kolekcija
Što kad se tetovaža ne urezuje u kožu, već u dizajn? U suradnji s europskim tetovažnim magom Peterom Bobkom stvorili smo limitiranu kolekciju koja pretvara modne dodatke u odvažne i stilske komade s dušom.
Peterovi ikonični životinjski motivi – Monkey, Panda, Cat i Rabbit – donose neobičnu kombinaciju divlje igrivosti, izražajnih boja i nježno tamnog prizvuka. Mi smo ih za Tebe prenijeli u dizajnove koji privlače na prvi pogled. Svaki komad je malo umjetničko djelo koje ne samo da odlično izgleda, već je i praktičan dodatak za svaki Tvoj dan.
Ova kolekcija je za Tebe ako želiš u svakodnevni outfit unijeti djelić nekonvencionalne umjetnosti, malo originalnosti i igrivosti. Obuci se u umjetnost. Budi drugačija. Budi izražajna. Budi Vuch.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.