Wild One Lady Black ograničeno izdanje torbica
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Svatko tko kupi ovaj komad neće biti razočaran. Ovo je činjenica koja potvrđuje pravilo. To što radim u uredu u kostimu ne znači da ne mogu navečer otići na metal…
Više informacijaSvatko tko kupi ovaj komad neće biti razočaran. Ovo je činjenica koja potvrđuje pravilo. To što radim u uredu u kostimu ne znači da ne mogu navečer otići na metal koncert, i obrnuto, to što sam djevojka koja je odrasla slušajući hard rock ne znači da ne mogu plesati balet. Mogu preuzeti onoliko uloga koliko želim. Jednostavan i elegantan danju, razigran i ekstravagantan noću. Torbica krši pravila i mijenja raspoloženja kao i svatko od nas.
- Ograničeno izdanje
- Svaki torbica ima svoju priču
- Samo 120 komada svake boje
- Nastalo u suradnji s češkom repericom Sharlotom
- Luksuzno poklon pakiranje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 225 x 300 x 125 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 570 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Ručna |
| Volumen | 8 |
| Dužina remena | 139 - 154 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Srebrna |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Wild One
Nastavno na uspješne novčanike inspirirane buntovnicima, evo još jedne suradnje s (našom) kraljicom češkog rapa, Sharlot. Ograničeno izdanje torbica, novčanika i ruksaka spaja suprotnost buntovnice i princeze, hvatajući osobnost koju samo želite naglasiti.
Znamo da se osobnost s vremena na vrijeme pomalo mijenja, tako da je buntovnost koja definira ovu kolekciju lako izvući. Budite jahač, budite dama, budite tražitelj avanture. Ukratko, okupite sve svoje ja i dopustite im da zablistaju uz komad iz ove ograničene kolekcije.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.