Berenice Dark Blue sportska crossbody torba
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Crossbody torba za muškarce koji ne trebaju pune džepove, ali žele imati sve pri ruci. Ripstop materijal izdržat će svaku zabavu i šetnje gradom. Podesivi remen dat će…
Više informacijaCrossbody torba za muškarce koji ne trebaju pune džepove, ali žele imati sve pri ruci. Ripstop materijal izdržat će svaku zabavu i šetnje gradom. Podesivi remen dat će ti slobodu kada ti je potrebna.
- Lagani, prozračni, vodootporni materijal
- Glavno zatvaranje na patent
- Unutarnji i vanjski džepovi
- Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 160 x 70 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 160 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Styl | Za svaki dan |
| Dužina remena | 100 - 200 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Muške torbe
Savršenstvo, jednostavnost, karakter i stil. Ili bi bolje opisao ovu novu kolekciju muških torbi? Kombinacija sportske elegancije, praktičnog rasporeda džepova i ravnoteže jednostavnosti i stila nije samo ono što trebaš, već i ono što želiš. Postavi smjer i započni s novom VUCH torbom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.