Evasion Red elegantan kožni ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Još samo do utorka 26. 5. tijekom Color Days možeš kupovati uz -25 % popusta zahvaljujući kodu CD25. Bilo da te privlače nježne nijanse ili upečatljivi komadi, sada je idealan trenutak da se razveseliš.
Evasion je kožni ruksak inspiriran modelom Gioia, koji spaja elegantan dizajn s praktičnim detaljima. Fino prošivanje na donjem dijelu dodaje stil, dok zatvarač koji…
Više informacijaEvasion je kožni ruksak inspiriran modelom Gioia, koji spaja elegantan dizajn s praktičnim detaljima. Fino prošivanje na donjem dijelu dodaje stil, dok zatvarač koji seže do donjeg ruba olakšava pristup sadržaju. Prostran, ugodan i ponadvremenski – savršeni dodatak za svakodnevno nošenje i poslovne sastanke.
- Ruksak od vlaknaste kože
- Zatvaranje magnetom i zatvaračem
- Unutarnje pregradbe bez zatvaranja
- Podesive remen za nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 310 x 255 x 120 mm |
| Materijal | Prava koža |
| Težina | 1000 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crvena |
| Volumen | 9 |
| Kolekcija | Kožne |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 47 - 83 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Skriveni džep, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Vlaknasta koža
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Kožni ruksaci
Jasno nam je da se može živjeti bez pravog kožnog ruksaka. Ali mislimo da su šetnje gradom s njim jednostavno bolje. Čak i božanstvene. Uz to, osvaja vas svojom otpornošću, svestranosšću i nježnošću. Ako želiš nositi priču na leđima, kožni ruksak je must-have. Bit ćeš siguran da ćeš ga nositi jako dugo.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.