Lure Valérie ograničeno izdanje torbica
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Zatvorite oči na trenutak i zamislite galaksiju u kojoj je sve kako treba biti. Njegova prva stanovnica je Valérie, koja je nastala zahvaljujući beskrajnoj mašti vodeće…
Više informacijaZatvorite oči na trenutak i zamislite galaksiju u kojoj je sve kako treba biti. Njegova prva stanovnica je Valérie, koja je nastala zahvaljujući beskrajnoj mašti vodeće češke grafičarke i slikarice Dušane Rapošove. Dušana izrađuje prelijepe lutke Dušinky. Kreirala je ekskluzivno ograničeno izdanje Vushinky za Vuch i ovo je jedan komad od njih. Zar se i vi potpuno utapate u njezinim plavo-zelenim očima?
- Originalna ograničena kolekcija Dušany Rapošové
- Ograničen broj 120 komada
- Ojačana torbica koja drži oblik
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem za male predmete
- Unutarnji pretinac bez kopčanja
- Podesivi crossbody remen točno po vašoj visini
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 215 x 90 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 263 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Crossbody torba |
| Volumen | 4 |
| Dužina remena | 75 - 140 cm |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
VUŠINKY LIMITED EDITION
Češka grafičarka i slikarica Dušana Rapošová poznata je po svojim prekrasnim lutkama. Zove ih Dušinky. Troje ih je poslala na planet Vuch i tako su nastale Vuchinke. Valerie, Lili i Aira su nerazdvojni trio. Saznajte koja će biti vaša srodna duša. Zvjezdana Valerie, vatrena Lili ili svježi povjetarac Aira?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.