Hortza Grey praktična torba za laptop od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Color Days donose pravu eksploziju boja, uz -25 % popusta s kodom CD25. Bilo da voliš nježne tonove, odvažne kombinacije ili komade koji se ne mogu ne primijetiti, sada je pravo vrijeme za odabir.
Tekstilna torba za laptop koja podnosi radni dan i putovanje vlakom. Glavni džep na patent sakrije sve važno, prednji manji džep primi sitnice koje trebaš imati pri ruci…
Više informacijaTekstilna torba za laptop koja podnosi radni dan i putovanje vlakom. Glavni džep na patent sakrije sve važno, prednji manji džep primi sitnice koje trebaš imati pri ruci. Unutra ćeš pronaći podstavljeni odjeljak za laptop i dodatne džepove za potrebštine. A zahvaljujući petlji na stražnjoj strani lako je pričvrstiš na kofer na službenim putovanjima ili na putu u ured.
- Glavno zatvaranje na patent
- Vanjski džepić na patent
- Na stražnjoj strani petlja za pričvršćivanje na kofer
- Unutarnji ojačani džep za laptop
- Unutarnji odjeljci za sitnice
- Podesivi remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 285 x 415 x 70 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 630 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Volumen | 8 |
| Styl | Za posao, Putni, Studentski, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 88 - 144 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
95% PES Poliester
5% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
TORBE ZA LAPTOP
Trebaš da tvoj laptop bude siguran i da se izbjegnu sva grebanja? Tada ga zaštiti torbom za laptop koja će mu osigurati dug životni vijek. Moramo ti otkriti da ćeš s njom dodatno izgledati stvarno stylish i svjetski. Čak imamo osjećaj da će ti poslužiti i kao veća torbica. Ukratko, ima mnogo načina korištenja. Samo trebaš odabrati pravu za sebe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.